dopełnianie ćwiczenia do pobrania

Ćwiczenia z dopełnianiem do dziesięciu

przez Dzieciaki z potencjalem
Dziś krótki wpis bo nie ukrywam, że z czasem ostatnio ciężko. Co oczywiście nie oznacza, że nic z dziećmi nie robimy. Wręcz przeciwnie, od dwóch miesięcy poza pracą i ogarnianiem domu mam jeszcze trzech ananiaszków, którzy muszą się pouczyć pod okiem mamy i pobawić a doba niestety nie chce się rozciągnąć…
 
Dopełnianie do dziesięciu to temat wałkowany przeze mnie wielokrotnie od długiego czasu. Moje dzieci już go opanowały, myślę że w dużej mierze dzięki tym wszystkim grom i zabawom, które mam nadzieję że i Wy wykorzystaliście. Jeśli nie to pod etykietą Dopełnianie znajdziecie listę wpisów jakie się do tej pory ukazały w tym temacie, a jest ich 18.
 
Ostatnio znalazłam jeszcze jedno z ćwiczeń, które wykorzystywaliśmy podczas utrwalania dopełniania.  Dorzucam je do listy, a poniżej znajdziecie plik do pobrania.

Dopełnianie do 10 – ćwiczenia

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Sprawdź również

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności wiecej

Nasza strona korzysta z plików cookies, dzięki czemu możemy lepiej dostosowywać treści do Twoich preferencji. Przez dalsze korzystanie z tej strony bez zmian ustawień przeglądarki wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji przeczytasz w dziale Polityce Prywatności.

Close