dodawanie dla 6 latków
W wojnę działań graliśmy już kilka miesięcy temu. Ostatnio wpadłam na nasze karty i zdałam sobie sprawę, że jeszcze Wam tej gry nie pokazywałam. Jest bardzo prosta, jak to wojna 😉 a przygotowanie kart zajmie dosłownie chwilę.

Do zabawy potrzebujemy zestawu 20 kart z działaniami. Nasze były w zakresie do 10 bo utrwalaliśmy wtedy dodawanie i odejmowanie w takim właśnie zakresie ale Wy możecie przygotować działania na większych wartościach i dowolną ilość kart (byle było parzyście).
 
 
Gramy jak w tradycyjną wojnę czyli gracz posiadający kartę z wyższym wynikiem wygrywa i zabiera obie karty. Gdy wyniki działań na kartach obu graczy są takie same to jest wojna. 
 
 
Gra będzie idealna dla 6 latków, pomoże opanować dodawanie i odejmowanie. A przede wszystkim będzie dla nich dobra zabawą 🙂 
 
 
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Sprawdź również

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności wiecej

Nasza strona korzysta z plików cookies, dzięki czemu możemy lepiej dostosowywać treści do Twoich preferencji. Przez dalsze korzystanie z tej strony bez zmian ustawień przeglądarki wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji przeczytasz w dziale Polityce Prywatności.

Close